Ja,ty,my-książka wspólnych zapisków-Lisa Currie

17 lutego


Książka ,,Ja,ty,my'' to książka dla dwóch osób,ale również dla całej paczki.Spędzicie przy niej wspólny czas i lepiej się poznacie!

Lista potrzebnych rzeczy:
Wystarczy zwykły długopis.Jeśli chcecie coś ekstra to warto zaopatrzyć się w kredki i kolorowe długopisy.

Na każdej stronie książki jest miejsce na wasze imiona,datę i gdzie wykonano zadanie.
Ja zamiast imion stosuję ksywki,możecie wykonać to ,jak tylko zechcecie.

Każda strona jest wykonywana w dwie osoby.

Wykonując zadania z tej książki powróciłam do dawnych wydarzeń ,które bardzo dobrze wspominam.Zadania możecie wykonywać z kim tylko zapragniecie.Ja głównie robiłam je z moją przyjaciółką.Naprawdę bardzo dobrze się dogadywałyśmy,i co najważniejsze było bardzo wesoło!

Na samym początku jest kilka porad i sugestii.Róbcie to według waszego pomysłu.To jest wasza książka i możecie robić z nią,co tylko zechcecie.Tu nie ma złych odpowiedzi!

Od autorki w środku jest pomysł,co zrobić,gdy skończymy robić już wszystkie zadania.
A mianowicie-zapakujcie tę książkę w papier,obwiążcie ją pięknie wstążką i naklejcie na nią karteczkę z napisem NIE OTWIERAĆ PRZEZ CAŁY ROK! A potem wrzućcie ją na sam spód szafy albo wkopcie  głęboko pod łóżko.12 miesięcy później po prostu odpakujcie ten wehikuł czasu i cieszcie się wesołymi wspomnieniami!


Na początku sądziłam,że jest to coś bardzo podobnego do ,,Zniszcz ten dziennik''.Jednak przekonałam się,że ta książka jest dużo lepsza!
Nawiązujecie w niej wspólną więź,pogłębicie waszą przyjaźń,poznacie jeszcze bardziej siebie i oczywiście będziecie się dobrze bawić.

Tytuł:,,Ja,ty,my-książka wspólnych zapisków''
Autor:Lisa Currie
Ilość stron:192
Wydawnictwo:Feeria Young
Data wydania:17.02.2016

Za tę niesamowitą książkę dziękuję Wydawnictwu Feeria Young :)


You Might Also Like

2 komentarze